Konferencja HR Tech Summit 2016
Już 25 kwietnia w Warszawie odbędzie się Konferencja HR Tech Summit 2016. Jest to wydarzenie skierowane do Dyrektorów i Specjalistów reprezentujących wewnętrzne działy HR, jak również HR Business Partnerów, Konsultantów oraz wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami w HR.


Podczas Konferencji przybliżone zostaną tematy z trzech ścieżek tematycznych dotyczące powiązań między IT i HR:

  • Zarządzenie i rekrutacja;
  • E-learning;
  • Innowacje, rozwój i social media.

Uczestnik otrzyma informację m.in., jak stosować rozwiązania technologiczne w procesie rekrutacji, dowie się czy faktycznie organizacje są w stanie zarządzać talentami dzięki narzędziom IT, a także jak budować wskaźniki, aby były przekonywujące nie tylko dla Zarządu, ale i dla samych działów HR oraz w jakim kierunku będzie rozwijało się zastosowanie social mediów w obszarze HR.


IPro również weźmie udział w tym wydarzeniu i wraz z naszym Partnerem firmą Cornerstone przybliżymy uczestnikom temat platformy LMS. Wystąpienie pt. ,,Platforma nie jest celem, ale bez niej nie da się żyć - czyli po co HR-owcowi LMS'' poprowadzi Prezes Zarządu iPro Marta Machalska oraz Michał Strzelec Regional Sales Manager w Cornerstone.


A oto krótka zapowiedź o czym będzie to wystąpienie:


Pracując z polskimi i globalnymi korporacjami obserwujemy, że chcą one zwiększać synergię pomiędzy efektywnością pracy a uczeniem się przez całe życie. Zarządy firm oraz HR w Polsce również docenił mariaż tych dwóch elementów, który umożliwia realizację strategii biznesowej. Bez wsparcia e-learningiem, technologią “longlife learning” nie byłby możliwy w dużej skali, biorąc pod uwagę wiele czynników, w tym zawsze ważnej efektywności kosztów w stosunkowo krótkim czasie. Rozwiązania, które umożliwiają zarządzanie rozwojem, szkoleniami, które powszechnie nazywamy LMS, powinny w tym kontekście stać się strategicznym elementem całościowego system HR w firmie. LMS nie jest celem… ale bez niego system szkoleń byłby mniej efektywny. Według raportu „E-Learning Market Trends & Forecast 2011 – 2016 r.”, światowy rynek e-learningu będzie wart w 2016 r. 51,5 mld dolarów. Osiągnie tę wartość startując z pułapu 35,6 mld dolarów w 2011 r. Przeciętny roczny wzrost tego rynku w latach 2011-2016 wyniesie średnio 7,6 %.
E-learning jest dziś drugą, po szkoleniach tradycyjnych, metodą rozwoju pracowników. Zastosowanie e-learningu zamiast szkoleń stacjonarnych potrafi przynieść oszczędności na poziomie co najmniej 50 proc. (źródło: The role of massive open online courses (MOOCs) in the world of corporate training). Prawie 42 proc. globalnych korporacji znajdujących się na liście Fortune 500 używa technologii do wsparcia szkoleń pracowników, a z deklaracji pozostałych wynika, że będą również zmierzać w kierunku stosowania e-learningu. (źródło: E-Learning in the Enterprise Survey Results 2013 and Infographic). W niektórych rejonach świata wzrost rynku e-learning jest wyższy niż w innych. Największe rynki to wciąż USA i Europa Zachodnia, ale Europa Wschodnia należy do liderów tempa wzrostu. Zaraz po Azji jest drugim regionem na świecie pod względem tempa wzrostu rynku e-learning (prawie 17-% wzrost).


Tuż po konferencji odbędzie się Gala Finałowa konkursu Top HR Manager 2016. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na konferencję HR TECH Summit: http://hrtech.pl/Powrót do kategorii...

Powodów, dla których ludzie odczuwają zniechęcenie do pracy może być równie dużo...
czytaj więcej

...

Gry w pracy są fajne. Angażują, uatrakcyjniają codzienne obowiązki, podnoszą adrenalinę i poziom...
czytaj więcej

...

Nie wystarczy dać ludziom narzędzia do social learningu a potem tylko czekać, aż zaczną z nich...
czytaj więcej

...

Zaangażowanie to klucz do skutecznego uczenia się. Warto wiedzieć o nim więcej, a zwłaszcza to, że w procesie...
czytaj więcej