Organisational Mindest Design. Jedyna taka konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej

Error

Error


Czas transformacji, umysł lidera i budowanie kultury organizacyjnej przyszłości. Jak żyć, pracować i zarządzać swoim umysłem by optymalnie funkcjonować i odnosić sukcesy w nowej rzeczywistości? Agility by Design to pierwsze z serii inspirujących spotkań poświęconych nowym trendom oraz kierunkom rozwoju organizacji. To źródło pomysłów, energii i kontaktów z konstruktywnymi ludźmi, którym zależy na na tym by żyć mądrze, pracować z pasją i skutecznie, dbać o zdrowie, mieć czas na radość i budować organizacje do których aspirują ci najlepsi. AbD to miejsca spotkań dla tych którzy wolą powitać przyszłość z uśmiechem.

Dla kogo jest to spotkanie?

Dla członków zarządów, kadry menedżerskiej, top talentów, osób odpowiedzialnych za szkolenia i rozwój organizacji, oraz dla przedsiębiorców, którzy pragną rozwijać startapową kulturę organizacyjną. Dla wszystkich, którzy mają wpływ na rozwój firmy i aspirują do roli lidera nowej generacji.

Kto nas inspiruje?

Inspirują nas najbardziej wpływowi współcześni guru innowacji, zarządzania i rozwoju osobistego: Richard Branson, Marshall Goldsmith, Tony Hsieh, Alexander Manu, Robin Sharma, Simon Sinek i Greg Wells. Alexander Manu i Greg Wells będą z nami w drugiej i trzeciej edycji programu. Reprezentujący Marshalla Goldsmitha Paweł Motyl będzie z nami już teraz. Grono naszych prelegentów od lat należy do Akademii Tytanów Robina Sharmy i wszyscy stanowią przykład tego jak “nowy mindset” pomaga żyć i pracować.

Co nas wyróżnia

Koncentracja na przyszłości: kierunki rozwoju, innowacyjne narzędzia, nowe możliwości. Międzynarodowy charakter spotkania: eksperci biznesu z Polski, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Niemiec, Holandii, Danii, USA i Tajlandii. Konstruktywna atmosfera i bezpośredni kontakt z kadrą podczas całego spotkania. Możliwość udziału w kolejnych inspirujących spotkaniach w tej serii.

Geniusz w biznesie polega na tym, by patrzeć na to, co wszyscy widzą i zobaczyć to, czego nikt inny nie zauważa.

Program zaprojektowany do uaktualnienia wiedzy, pobudzenia wyobraźni i zainspirowania do działania.

Okrągłe stoły do dzielenia się pomysłami. Warsztaty, sesje Q&A, Prezentacje w stylu TED, krótkie inspiracje. Przywództwo transformacyjne. Stworzenie środowiska uczenia się w obecnym i przyszłym miejscu pracy.

  • Zwiedzanie świata AI: Zwinność spotyka się z kruchością
  • Budowanie zespołu przyszłości. Zdrowie, medytacja i życie na światowym poziomie. Atrakcyjna podróż w nowy sposób myślenia, życia i osiągania sukcesu
  • Dzień w życiu start-upu
  • Inżynieria umysłu i narzędzia nowej generacji do budowania synergii zespołu
  • Moc humoru i lekcje w pokonywaniu szybko zmieniających się warunków rynkowych
  • Nowy paradygmat podejmowania decyzji
  • Omówienie książki Marshalla Goldsmitha „Triggers”
  • Nowe podejście do zdrowia i bezpieczeństwa pracy w organizacji przyszłości
  • Kreatywność, i współpraca z zespołem Action Learning.
  • Fitness, zdrowie i nowy umysł • Ustawianie celów i planowanie działań.

Cały zysk z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz dzieci w Nigerii!

iPro jest Partnerem tego wydarzenia, więcej o konferencji przeczytacie na stronie: http://agility-by-design.com

Autorką projektu jest Joanna Kalkstein: „Teraz taki czas, że trzeba wyjść ze strefy komfortu i zadbać o to jaki świat budujemy dla pokolenia naszych dzieci. W tym projekcie chodzi o stworzenie platformy komunikacji dla przywództwa nowej generacji. Pragnę też pomóc Modupe Adeyemo z Nigerii w zebraniu funduszy na opiekę nad dziećmi w jej mieście Lagos. Modupe to piękny człowiek i niezwykle rzetelna osoba i wiem z jakim poświęceniem pracuje na rzecz dzieci z najbiedniejszych rodzin. Kreujemy bardziej innowacyjne organizacje i zapewniamy edukację dzieciom z Lagos. Po prostu.”
... Error

Social learning – obalamy mity

Ludzie uwielbiają tworzyć mity dotyczące pojęć nie do końca przez wszystkich zrozumiałych...
czytaj więcej

... Error

Serious games: od teorii do praktyki

Serious games, czyli poważne gry, to skuteczne narzędzie nabywania nowej wiedzy...
czytaj więcej

... Error

Co to jest micro learning?

Wpis na blogu, tweet, krótki instruktaż na Youtube, nawet komentarz na Facebooku - wszystkie...
czytaj więcej

... Error

Prywatny smartfon narzędziem pracy?

BYOD - bring your own device (przynieś do pracy własne urządzenie) to trend który szybko się rozwija...
czytaj więcej