Język nie zawsze obcy
Znajomość języków obcych jest niezbędną umiejętnością nie tylko w pracy ale również do funkcjonowania we współczesnym świecie. Ludzie zawsze szukają odpowiedniego sposobu nauki języka, ale nie każda metoda spełnia nasze oczekiwania. My stawiamy śmiałą tezę: jeśli wciąż nie możesz znaleźć skutecznej metody nauki języka zapraszamy do przetestowania platformy internetowej Pearson Online English (POE), z której skorzystały już 3 miliony ludzi w 21 krajach na świecie.


Platforma Pearson Online English (POE) dostępna jest dla każdego daje bowiem możliwość dostosowania się do poziomu umiejętności osoby uczącej się, jego zainteresowań i zakładanych celów. W rozwiązaniu POE nie znajdziemy nic z tradycyjnych lekcji angielskiego znanych ze szkoły, czy korespondencyjnych kursów. Nauka odbywa się jakby przy okazji, w trakcie wykonywania zwykłych, codziennych czynności. POE to również rozwiązanie mobilne, dostępne jest na zsynchronizowanych ze sobą urządzeniach elektronicznych. Możemy raz uczyć się na laptopie, innym razem na smartphonie lub tablecie. Wykorzystuje również formułę uczenia się społecznościowo. System POE umożliwia dzielenie się z innymi wiedzą, doświadczeniami, emocjami i wsparciem we wspólnej nauce. Na przykład gdy zrobimy zdjęcie fajnego przedmiotu, zainstalowane w smartphonie POE podpowie nam, jak brzmi jego nazwa w języku, którego się uczymy. Będziemy mogli podzielić się od razu tą wiedzą ze znajomymi. Gdy będziemy w restauracji, POE zlokalizuje nas za pomocą GPS i podsunie zwroty pomocne przy zamawianiu dań i napojów z menu. Takie podejście sprawia, że użytkownicy POE uczą się “żywego”, autentycznego języka angielskiego, przydatnego w codziennych, realnych sytuacjach w typowych dla branży, dziedziny, czy zwykłego życia. Typowych też dla samego uczącego się, bo to on sam decyduje, jakie zwroty są dla niego najbardziej użyteczne i potrzebne w danym momencie. POE zmienia sposób uczenia się języka wśród osób, dla których angielski nie jest rodzimym językiem, dopasowując się do unikalnego stylu nauki i codziennych zwyczajów, celów oraz potrzeb użytkowników - pisze o platformie amerykański Forbes. Warto zaznaczyć, że w systemie POE uczy się już ponad 500 spośród 2 000 globalnych firm.


POE oferuje swoim użytkownikom wiele możliwości w tym naukę poprzez czytanie, słuchanie, pisanie, grupowe i prywatne lekcje oraz szeroki wybór materiałów, które są dodawane codziennie.


Aby sprawdzić, jak działa POE nie trzeba od razu wykupywać dostępu do platformy. Jej twórcy przewidzieli możliwość wcześniejszego jej przetestowania całkowicie bezpłatnie. Konto testowe jest ważne przez 7 dni. W tym czasie użytkownik może zapoznać się z działaniem platformy jej funkcjonalnością oraz ma możliwość przetestowania różnych form nauki dostępnych na platformie.


W celu zalogowania się do systemu i osobiście przetestowania platformy zapraszamy na stronę Pearson On-line English:Powrót do kategorii...

Nauczyć dzieci, jak się pracuje

KidZania to rodzaj edukacji przez grę i zabawę. Poprzez wcielanie się w role dorosłych...
czytaj więcej

...

Im człowiek bardziej społecznościowy, tym bardziej efektywny

Gdy myślimy o tym, co jest największym zabójcą efektywności w pracy, wielu osobom przychodzą...
czytaj więcej

...

Proste sposoby na zwiększenie kreatywności

Na poziom swojej kreatywności można wpływać i to bardzo prostymi metodami. Najlepiej trochę się ponudzić...
czytaj więcej

...

Jak doprowadzać sprawy do końca?

Konsekwencja i uparte dążenie do realizacji celów, które sobie wyznaczamy, świadczy o naszym charakterze...
czytaj więcej